Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle

BAHÇELİ VE GÜLEN ENVER ABİ İÇİN NEDEN TAZİYEDE BULUNMADI?

BAHÇELİ VE GÜLEN ENVER ABİ İÇİN NEDEN TAZİYEDE BULUNMADI?

Enver Ören için bütün Türkiye cenaze törenine akarken iki isimden ses çıkmadı: Fetullah Gülen ve Devlet Bahçeli...

26 Şubat 2013 13:47
font boyutu küçülsün büyüsün


Enver Ören'in arkasından taziye tartışması başladı...

Kaybettiğimiz Enver Abi için bütün Türkiye cenaze törenine akarken iki isimden ses çıkmadı.

Merhum Enver Abi için sağdan soldan bütün siyasi kesimlerden taziye mesajları geldi.Siyasi liderlerin önemli bir kısmı cenaze töreninde yer aldı.

Başbakan Erdoğan ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici bizzat cenazede hazır bulundu.CHP, DSP ve Saadet Partisi Genel Başkanları'ndan taziye mesajları geldi.
Enver Ören'e taziye mesajı yollamayan iki siyasi parti MHP ve BDP oldu.Devlet Bahçeli, Enver Ören konusunda sessiz kaldı.Cenaze MHP yönetiminden kimse katılmazken eski MHP'liler cenazede hazır bulundu.Ülkücülerin ünlü ozanı Ozan Arif ise Enver Ören için gözyaşı döktü.

FETHULLAH GÜLEN'DEN TAZİYE GELMEDİ

Enver Ören'in vefatıyla ilgili Türkiye'deki bütün İslami cemaatlerden üzüntü ve taziye mesajları gelirken, Fethullah Gülen'den gelmedi.

Enver Ören'in yoğun bakımda olduğu dönemde kendisiyle birlikte yoğun bakımda olan arabeskçi Müslüm Gürses için geçmiş olsun mesajı yayınlayan Fethullah Gülen, aynı anda hastanede olan Enver Ören'e geçmiş olsun dememişti.
Enver Abi'nin vefatıyla birlikte Fethullah Gülen'den ne bir ilan ne de bir mesaj çıkmadı.

ZAMAN GAZETESİ CENAZEDE

Enver Ören'in cenaze töreni Zaman Grubu'ndan gazetenin Ankara Temsilcisi Mustafa Ünal katıldı.Ünal köşesinde Enver Ören'i öven bir yazı kaleme aldı.
Bu arada Fethullah Gülen'in bir dönem en yakınında olan Alaaddin Kaya'da Enver Abi'nin cenazesine katılan isimlerden birisi oldu. 


Kaynak: YERELGÜNDEM.COM http://www.yerelgundem.com/haberler/559273/enver_orenin_arkasindan_taziye_tartismasi_basladi.html


yorumlayorum ekle


Yorumlar


  henüz yorum yok
Anket

Türkiye'nin;tek Devlet,tek Millet,tek Dil ve Tek Bayrak diye ifade edilen üniter yapısıyla ilgili herhangi bir endişeniz var mı?

  • Evet
  • Hayır
  • Kısmen
  • Fikrim yok   [ sonuçlar için tıklayın ]